AVANGARD MİMARLIK OFİSİ TELİF HAKLARI

 

AVANGARD MİMARLIK OFİSİ TELİF HAKLARI


Telif hakları, kişinin her türlü fikri emeği ile meydana getirdiği ürünler üzerinde hukuken sağlanan haklardır.

Bilindiği üzere ülkemizde telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) ile korunmaktadır. FSEK ile sanat eserleri gibi ana gruplar korunduğu gibi mektup, portre, ad gibi eser vasfında olmaya ürünler de korunur.

Telif hakları ile ilgili faaliyetler ülkemizde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı kapsamında bulunan Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için https://www.telifhaklari.gov.tr/Telif-Hakki-Nedir sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yukarıdaki açıklamalar ışığında, Avangard Mimarlık ve Dekorasyon mimarlık ofisine ait kuyumcu iç mekan tasarımları, kuyumcu dış cephe tasarımları gibi mimarlık ve dekorasyon alanında yapılan her türlü çalışma; sosyal medyada, yazılı ve görsel basında yayımlanan her türlü içerik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) ile korunmaktadır. 

Bu kapsamda, Avangard Mimarlık ve Dekorasyon firmasına ait her türlü eserin (proje dosyası, proje görselleri vb.) izinsiz kullanımı yasaktır. Kural ihlallerinde öncelikle tarafımızla iletişime geçilmesini öneririz aksi durumlarda her türlü yasal hakkımızı kullanmaktan çekinmeyeceğimizi bilinmesini isteriz.

İlgililere saygıyla duyurulur.
 INSTAGRAM SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYIN.

   YOUTUBE KANALIMIZ İÇİN TIKLAYIN.

   WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN.